Hovedbestyrelsen

Her kan du se, hvem der sidder i DATS hovedbestyrelse

Hovedbestyrelsen 2017 - 2018
   

Pia Bredow
Formand

Ravnkildevej 63
9220 Aalborg Ø

Tlf.: 51 52 11 62
piabredow@gmail.com

Pia Bredow (1)

 

Bolette Kvist
Næstformand

Fynsvej 83, 2. th
6000 Kolding

tlf. 61 34 24 63
bolette@degn-kvist.dk

Bolette Kvist

 

Jens Damsager Hansen

Grønnehøj 19, st.tv
2720 Vanløse

Tlf. 21 21 13 89
jens@damsager.nu

Jens Damsager Hansen

 

Mads Aastrup

Grethe løchtes gade 7, st 2
8000 Aarhus C

Tlf.: 60 21 80 85
madsaastrup@hotmail.com

 

Mads

Ege Juul Nielsen

Højskolevej 8 
5856 Ryslinge

Tlf. 28 68 23 29
ege@urirys.dk

Ege

Michael Amtoft 

Søndergade 3, 1. sal
7760 Hurup

Tlf.: 60 18 83 56
michael@starsound.dk

Michael Amtoft

 

René Foshammer  


Vester Allé 11, Hammerum
7400 Herning

Tlf.: 23 30 81 91
replikken@me.com

René Foshammer (1)

 

Thorbjørn Schunck
1. suppleant

Thulevej 17
6715 Esbjerg

Tlf.: 61 51 93 97
toschunck@gmail.com

Thorbjørn

 

Jesper Aagaard
2. suppleant

Rødkildevænget 5
5230 Odense M

Tlf.: 20 24 28 37
jaagaard@youmail.dk

Jesper Aagaard

DATS – landsforeningen for dramatisk virksomhed - Jernbanegade 5 - 6230 Rødekro - dats@dats.dk - Tlf. 74 65 11 03